Sveicināti vortālā www.atkritumi.lv!
 

20.10.2010.

Aicina Latvijas iedzīvotājus piedalīties riepu nodošanas akcijā

SIA "Zaļā josta" un SIA "EKO Osta" aicina Latvijas iedzīvotājus piedalīties riepu nodošanas akcijā, kuras ietvaros bez maksas tiks pieņemtas automobiļu, motociklu un velosipēdu riepas.

SIA "Zaļā josta" sadarbībā ar SIA "EKO Osta" aicina Latvijas iedzīvotājus šā gada oktobra pēdējā nedēļā tukšot savas garāžas, šķūnīšus un noliktavas, lai bez maksas un videi draudzīgā veidā atbrīvotos no nolietotajām riepām. Riepu nodošanas akcijas ietvaros triju dienu garumā no iedzīvotājiem un servisiem bez maksas otrreizējai pārstrādei tiks pieņemtas nolietotas automobiļu, motociklu un velosipēdu riepas.

Riepu nodošanas akcija norisināsies no šī gada 28. līdz 30.oktobrim no plkst.9.00 līdz 18.00. Nolietotās riepas bez maksas tiks pieņemtas divos SIA "EKO Osta" riepu pieņemšanas punktos:

• Rīgā, Tvaika ielā 39;

• Emburgā, pa ceļam no Jelgavas uz Iecavu.

Lai atvieglotu un paātrinātu nolietotu riepu pieņemšanas procesu, pirms riepu nogādes pieņemšanas punktā lūdzam sazināties ar SIA "EKO Osta" pārstāvjiem pa tālruni 67393860.

Visas akcijas ietvaros savāktās nolietotās riepas tiks sasmalcinātas un nogādātas otrreizējai pārstrādei, padarot iegūto materiālu par vērtīgu izejvielu citu izstrādājumu izgatavošanai, piemēram, gumijas paklājiem, dažāda veida paliktņiem, asfalta masas pagatavošanā, somu un cita veida aksesuāru un dizaina elementu izgatavošanā utt.

Noslēdzoties rudens sezonai "Zaļā josta" aicina - nekrājiet vecās riepas - nododiet tās otrreizējai pārstrādei, rūpējoties par vidi un savu naudas maciņu!

Papildu informācija:
Laima Jekšiņa
SIA "Zaļā josta"
Tālr.: 67808294
mob.: 26710793
E-pasts: laima.jeksina@zalajosta.lv
www.zalajosta.lv

Ivars Briedis
SIA "EKO Osta"
Tālr.: 67393860
E-pasts: ekoosta@ekoosta.lv
www.ekoosta.lv