Sveicināti vortālā www.atkritumi.lv!
 

27.12.2013.

Izsludina iepirkuma konkursu par Kleistu izgāztuves rekultivāciju

Rīgas domes Mājokļu un vides departaments izsludinājis iepirkuma konkursu par Kleistu izgāztuves rekultivāciju, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā pieejamā informācija.

Paredzamā līgumcena norādīta 944 884 lati jeb 1,34 miljoni eiro, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli, bet līguma izpildes laiks noteikts 480 dienas jeb aptuveni 16 mēneši.

Iepirkuma procedūras dokumentus departamenta telpās, Brīvības ielā 49/53, var saņemt līdz 27.janvāra plkst.10, kad arī notiks piedāvājumu atvēršana.

Pēc Mājokļu un vides departamenta pasūtījuma 2011.gadā ir veikta vides kvalitātes stāvokļa izpēte slēgtajā Kleistu izgāztuvē un tās tuvākajā apkārtnē. Izgāztuves teritorijā konstatēts intensīvs atkritumu slāņa un gruntsūdens piesārņojums. Lai samazinātu iespējamo ietekmi uz vidi, nepieciešams veikt darbus trijos posmos - sauso atkritumu pārvietošana, ūdens piesātinātās zonas nosusināšana un rekultivācija - atkritumu kalns jāpārsedz ar ūdensnecaurlaidīgu segumu, jāierīko drenāžas sistēma gruntsūdeņu savākšanai un novadīšanai un jāveic tā apzaļumošana.