Sveicināti vortālā www.atkritumi.lv!
 

13.04.2014.

Noskaidroti fotokonkursa "Mana ģimene EKO laukuma apmeklētāja" laureāti

Konkursā tika vērtētas fotogrāfijas, nosakot uzvarētāju katrā no EKO laukumiem, kuros darbi veidoti, un piešķirot arī galveno balvu – par radošāko pieeju foto ekspozīcijas veidošanā.

Galveno balvu - skārienjūtīgo telefonu Samsung S6312 Galaxy Young DuoS, iegūst Borisovu ģimene, kura uz EKO laukumu Valmierā Beātes ielā 47 atnesusi sadzīves metāla priekšmetus un PET dzērienu pudeles, turklāt īpaši piedomājot par tērpiem – meitai no plastmasas maisiņiem darināti baleta svārki, bet mammai no plastmasas pudelēm darinātas baleta puantes.

ZAAO saka lielu paldies visiem, kas atsaucās konkursam un ceram, ka tagad par šķirošanas nozīmi šajās ģimenēs ir informēti visi un šie aktīvie cilvēki palīdzēs kļūt atbildīgiem pret vidi vēl daudziem sev apkārt esošajiem ļaudīm.

Atzinības rakstus un piemiņas veltes saņem:

• Medņu ģimene, foto uzņemts EKO laukumā Cēsīs, Bērzaines ielā 31;

• Vizbuļu ģimene, foto uzņemts EKO laukumā Cēsīs, Lapsu ielā 19;

• Vijgriežu ģimene, foto uzņemts EKO laukumā Saulkrastos, Rīgas ielā 96a;

• Ģērmaņu ģimene, foto uzņemts EKO laukumā Valmierā, Beātes ielā 47;

• Vītiņu ģimene, foto uzņemts EKO laukumā Valmierā, Dzelzceļa ielā 5;

• Kļavu ģimene, foto uzņemts EKO laukumā Jaunpiebalgā, Br.Kaudzīšu ielā 9;

• Kleinu ģimene, foto uzņemts EKO laukumā Strenčos, Valkas ielā 1a;

• Zviedru ģimene, foto uzņemts EKO laukumā Limbažos, Mazā noliktavu ielā 3. Zviedru ģimenei arī draugiem.lv balsotāju simpātiju balva.

Atgādinām, ka ZAAO apsaimniekotajā teritorijā darbojas 17 EKO laukumi - divi EKO laukumi atrodas Cēsīs un divi - Valmierā, bet pārējie ir izveidoti Rūjienā, Mazsalacā, Valkā, Smiltenē, Jaunpiebalgā, Augšlīgatnē, Alojā, Limbažos, Salacgrīvā, Saulkrastos, Balvos un poligonā "Daibe". Tajos bez maksas tiek pieņemti tie atkritumu veidi, ko iespējams nodot otrreizējai pārstrādei - papīrs un kartons, dzērienu kartona iepakojums (tetrapakas un elopakas), polietilēna plēve, PET dzērienu pudeles, sadzīves ķīmijas un kosmētikas plastmasas iepakojums, pudeļu un burku stikls, logu stikls, sadzīves metāla priekšmeti, sadzīves elektriskās un elektroniskās iekārtas, kā arī sadzīvē radušies bīstamie atkritumi. Par samaksu privātpersonas atsevišķos EKO laukumos var nodot dažāda veida nestandarta atkritumus - lielgabarīta atkritumus, tīrus un jauktus celtniecības atkritumus, zaļos, kompostējamos atkritumus. EKO laukumu darba laikus skatīt uzņēmuma mājas lapā www.zaao.lv