Sveicināti vortālā www.atkritumi.lv!
 

13.11.2015.

"Eko Reverss" izveidojis šķiroto atkritumu laukumu Rīgas un Pierīgas iedzīvotājiem

No šodienas darbu sāk atkritumu apsaimniekotāja SIA "Eko Reverss" izveidotais šķiroto atkritumu pieņemšanas laukums Rīgas un Pierīgas iedzīvotājiem, informē uzņēmumā.
Lai izveidotu šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumu, kas atbilst Valsts vides dienesta prasībām, "Eko Reverss" ir ieguldījis aptuveni 60 000 eiro. Šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā ir izbūvēta lietus notekūdeņu sistēma, noasfaltēts laukums, uzstādīti šķiroto atkritumu konteineri, kā arī veikti citi darbi, lai nodrošinātu videi draudzīgu un apmeklētājiem komfortablu laukuma darbību.
Laukums atrodas Getliņu ielā 5, Rumbulā, Stopiņu novadā, tā platība ir 800 kvadrātmetri. Šķiroto atkritumu pieņemšanas laukums apmeklētājiem būs atvērts katru dienu, ieskaitot brīvdienas, no plkst.9 līdz 19.
Uzņēmuma "Eko Reverss" šķiroto atkritumu pieņemšanas laukums ir izveidots, lai Rīgas un Pierīgas iedzīvotājiem būtu iespēja bez maksas nodot nevajadzīgās elektropreces, autoriepas, papīru, kartonu, stikla pudeles un burkas, skārdenes, koka iepakojumu, lampas, spuldzes, baterijas un akumulatorus.
"Eko Reverss" direktore Kristīna Tamuža norāda, ka 800 kvadrātmetru lielajā laukumā ir nodrošināti šķirošanas konteineri ar norādēm, kur un ko drīkst izmest. Turklāt atkritumus iedzīvotāji ar savu automašīnu var pievest līdz pat attiecīgajam konteineram. Laukums ir apsargāts, kas nozīmē, ka visu tā darba laiku tajā atrodas darbinieks, kas var palīdzēt apmeklētājam.
Šķiroto atkritumu pieņemšanas laukums Rīgas iedzīvotājiem ir vitāli nepieciešams. Laukumā ir nodrošināta iespēja nodot visus pārstrādājamos atkritumus, tādējādi samazinot "Getliņu" atkritumu poligonā noglabājamo atkritumu apjomu. "Eko Reverss" nodarbojas ar otrreizējo izejvielu savākšanu, apstrādi un tirdzniecību un sadarbojas ar uzņēmumiem Eiropā un pasaulē, nodrošinot augstas kvalitātes izejmateriālus atkritumu pārstrādei.