Sveicināti vortālā www.atkritumi.lv!
 

21.11.2016.

Aicina autovadītājus nodot tukšās vējstiklu šķidruma plastmasas kannas

Aicinot autovadītājus saudzēt dabu un taupīt dabas resursus, jau ceturto gadu tiek rīkota akcija "Dod kannai otru iespēju!". Akcija norisinās no 21.novembra līdz 2017.gada 28.februārim. Autovadītāji, kuri nodos tukšo vējstikla šķidruma kannu speciālajā konteinerā "Neste" degvielas uzpildes staciju "Narvesen" tirdzniecības vietās, varēs piedalīties loterijā.

 

17.11.2016.

Atkritumu apglabāšanas tarifā iekļaus arī pētniecības un attīstības izmaksas

Turpmāk tarifā par atkritumu apglabāšanu poligonos iekļaus arī pētniecības un attīstības izmaksas. To paredz grozījumi Atkritumu apsaimniekošanas likumā, kurus šodien, 17.novembrī, trešajā galīgajā lasījumā pieņēma Saeima.

 

04.11.2016.

Ikvienam eiropietim ir jāmainās

iropas Parlaments un Eiropas Komisija savos vēstījumos neslēpj Eiropas valstu tautsaimniecība ir ļoti atkarīga no dabas resursiem. Ja saglabāsies pašreizējās resursu izmantošanas metodes, turpināsies vides degradācija un dabas resursu noplicināšana, kā ari atkritumu rašanās. Patlaban resursu izmantošanas daudzumi irtik lieli, ka tie apdraud nākamo paaudžu un jaunattīstības valstu iespējas saņemt taisnīgu daļu.

 

03.11.2016.

Otrreiz spēli spēlēt prieks!

Valmieras pilsētas pašvaldība un SIA "ZAAO" akcijas "Otrreiz spēli spēlēt prieks!" laikā aicināja iedzīvotājus ziedot pašiem nevajadzīgas, bet labi saglabātas un izglītojošas galda spēles, dodot tām otro dzīvi un samazinot ikdienā radīto atkritumu apjomu.

 

02.11.2016.

Rīdziniekiem palīdzēs izvest lapas

Rīgā, sākot ar oktobra beigām, vairākas nedēļas nogales privātpersonas varēs nodot savāktās kritušās lapas. Lapu iekraušana atkritumu izvedēja transportā iedzīvotājiem jāveic pašiem un tikai noteiktajās vietās un noteiktajos laikos. Lapas nedrīkst iepriekš atvest un atstāt, tām nedrīkst būt citu sadzīves atkritumu piemaisījumu.