Sveicināti vortālā www.atkritumi.lv!
 

06.01.2016.

Cēsīs izveidoti jauni atkritumu laukumi

Cēsu vecpilsētā izveidoti jauni atkritumu laukumi, informēja Cēsu novada domes komunikācijas speciāliste Ance Saulīte.
To svinīgā atklāšana notiks 8.janvārī plkst.12 Lenču ielā 7. Vecpilsētas iedzīvotājiem jaunie atkritumu konteineru laukumi būs pieejami no šī gada 30. decembra.
Līdzšinējo vecpilsētas atkritumu apsaimniekošanas kārtību, kad atkritumu savākšanas mašīna konkrētās dienās un laikos piebrauca pie mājām, aizstās pieci konteineru laukumi, kuros tiks uzstādīti konteineri nešķirotiem sadzīves atkritumiem. Konteineru tukšošana tiks organizēta divas reizes nedēļā. Trešdienas rītā, 30.decembrī, būs nodrošināta pēdējā atkritumu savākšana, neizmantojot konteinerus.
Konteineru laukumi izveidoti L.Kalēja ielā 5, Pils ielā 1 un Šaurajā ielā pie L.Katrīnas ielas, kā arī Rīgas ielā 7 un Lenču ielā 7.
Projekts realizēts, pamatojoties uz Cēsu novada pašvaldības un SIA "ZAAO" savstarpēji noslēgto līgumu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Cēsu novada administratīvajā teritorijā. Būvprojekti ir saskaņoti ar Cēsu novada būvvaldi un Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekciju. Diskusijas par atkritumu apsaimniekošanas modernizāciju aizsākās jau 2013.gadā, bet konteineru laukumu būvniecība sākta šī gada oktobrī.