Sveicināti vortālā www.atkritumi.lv!
 

21.11.2016.

Aicina autovadītājus nodot tukšās vējstiklu šķidruma plastmasas kannas

Aicinot autovadītājus saudzēt dabu un taupīt dabas resursus, jau ceturto gadu tiek rīkota akcija "Dod kannai otru iespēju!". Akcija norisinās no 21.novembra līdz 2017.gada 28.februārim. Autovadītāji, kuri nodos tukšo vējstikla šķidruma kannu speciālajā konteinerā "Neste" degvielas uzpildes staciju "Narvesen" tirdzniecības vietās, varēs piedalīties loterijā.
Akcijas laikā, iegādājoties logu mazgāšanas šķidrumu veikalā "Narvesen", pircējs saņems plastmasas kapsulu un anketu. Lai piedalītos balvu izlozē, pircējam jāaizpilda anketa un jāievieto kapsulā, tā jāiemet kannā un jāaizver kannas korķis, savukārt kanna jāizmet konteinerā.
Akcijas noslēgumā tiks izlozēti trīs pircēji, kuri katrs saņems Premium Plus dāvanu karti 50 EUR vērtībā un 50 pircēji, kuri katrs saņems trīs "Narvesen" vējstiklu šķidrumus - vienu ziemas, divus vasaras, bez maksas.
SIA "Getz Nordic" Valdes loceklis Simons Kozlinskis: "Tieši Narvesen stacijās ir ērti un vienkārši paveikt mazu labo darbiņu - tukšo kanniņu atgriezt atpakaļ ražošanas apritē. Un, kādēļ gan to nedarīt? Atkārtota kannu uzpildīšana sen vairs nav kampaņa, bet ikdiena, jo nu jau astoņus gadus katru dienu mums ir radīta iespēja ar darbiem parādīt savu attieksmi pret vidi. Paldies visiem, kas dara!"
"Narvesen jau astoto gadu atbalsta akciju "Dod kannai otru iespēju!" un ar katru gadu mums ir izdevies savākt vairāk un vairāk šo kanniņu. Pagājušajā gadā mums kopā izdevās savākt rekordlielu daudzumu - 9515 kanniņas, kas tika nodotas otrreizējai lietošanai vai pārstrādei un nenonāca ceļa malā, vai netika atstātas mežā. Ir patiess prieks par jau sasniegtiem rezultātiem, tomēr rūpes par apkārtējo ir ilgtermiņa process, kam jākļūst par ieradumu, tāpēc aicinām autovadītājus arī šogad iesaistīties šķirošanas akcijā un nepieļaut kanniņu nonākšanu tam neparedzētās vietās, bet atstāt tās tam paredzētajos šķirošanas konteineros," komentē SIA "Narvesen Baltija" Mārketinga un iepirkumu direktore Agnija Šmite.
Latvijā autovadītāji ik gadu izlieto ap 1,5 miljonu vējstiklu šķidruma plastmasas kanniņu. Katra kanniņa ir izmantojama vēlreiz - vai tā tiek atkārtoti uzpildīta vai arī pārstrādāta jaunās izejvielās.

SIA "Narvesen Baltija" veikalu atrašanās vietas:
1) Elejas iela 1, Bauska;
2) Kuldīgas iela 1, Rīga;
3) Dambja iela 10, Rīga;
4) "Krustiņi", Iecavas pag.;
5) Loka maģistrāle 2 a, Jelgava;
6) Viestura iela 21, Jūrmala;
7) Kaugurciems 83, Jūrmala;
8) Krasta iela 68, Rīga;
9) Sūru iela 1, Kuldīga;
10) Lucavsalas iela 1, Rīga;
11) Upesgrīvas iela 1, Mārupe;
12) Maskavas iela 427 b, Rīga;
13) Apvedceļš 5, Saldus;
14) Dundagas iela 1, Talsi;
15) Ulmaņa gatve 84, Rīga;
16) Vienības gatve 144, Rīga.
17) Lubānas iela 84, Rīga
18) Kurzemes prospekts 15a, Rīga
19) Katoļu iela 4, Rīga