Sveicināti vortālā www.atkritumi.lv!
 

20.02.2020.

Par atpazīstamības zīmi “Riepa ar rītdienu”

Atpazīstamības zīme “Riepa ar rītdienu!” ir Latvijas Riepu apsaimniekošanas asociācijas biedru radīta sociālā iniciatīva un vienlaikus arī informatīva norāde pircējiem, ka importētājs vai tirgotājs ir noslēdzis līgumu ar apsaimniekotāju par atbildīgu un videi draudzīgu riepas savākšanu un pārstrādi. Tā ir garantija, ka vecās riepas nemētāsies grāvmalās vai mežā, bet kļūs par jaunu gumijas paklāju, futbola laukuma segumu vai lietu.

Zīme “Riepa ar rītdienu!’ kalpo arī kā apliecinājums, ka, iegādājoties jaunas riepas ar šo marķējumu, nolietotās riepas konkrētajā tirdzniecības vietā cilvēks proporcijā 1:1 varēs atstāt bez maksas.

Iniciatīva “Riepa ar rītdienu” ir veids, kā daļēji risināt nolietoto riepu savākšanas problēmu Latvijā, padarot riepu nodošanu maksimāli ērtu gala patērētājam – t.i., nodrošinot šo iespēju jaunu riepu iegādes brīdī. 

Aicinām izvēlēties riepu tirgotāju atbildīgi un sniegt savām vecajām riepām otru dzīvi!

Iespēja lietot zīmi arī importētājiem, kas pašlaik nav LRAA biedri – par sadarbības noteikumiem aicinām sazināties, rakstot uz info@lraa.lv

Pašlaik zīme “Riepa ar rītdienu” ir izvietota vairāk nekā 110 tirdzniecības vietās visā Latvijā.

Sīkāka informācija atrodama http://lraa.lv/par-lraa-atpazistamibas-zimi-riepa-ar-ritdienu/

LRAA biedrs “Latakko” ir nodrošinājis iespēju arī internetveikala riepas1.lv klientiem nodot vecas riepas pārstrādei bezmaksas noteiktajos punktos. Līdz ar to riepas1.lv – ir pirmais riepu interneta veikals, kurš iesaistījās 

“Riepa ar rītdienu” projektā. Vairāk informācijas var atrast šeit: https://riepas1.lv/lv/akcijas/riepa-ar-ritdienu

Atpazīstamības zīme “Riepa ar rītdienu” ir pieteikta reģistrācijai kā asociācijas preču zīme.