Sveicināti vortālā www.atkritumi.lv!
 

17.03.2020.

"Eco Baltia grupa" līdz ārkārtējā stāvokļa beigām slēdz atkritumu šķirošanas laukumus

Rīga, 17.marts, LETA. Ņemot vērā Covid-19 dēļ izsludināto ārkārtējo situāciju valstī, no šodienas līdz ārkārtējā stāvokļa beigām apturēta visu "Eco Baltia grupas" atkritumu šķirošanas laukumu darbība, aģentūru LETA informēja "Eco Baltia grupas" preses sekretāre Daiga Buča.

Savukārt sadzīves un šķiroto atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumi klientiem joprojām tiks nodrošināti pilnā apmērā saskaņā ar izvešanas grafikiem. 

Buča norādīja, ka no šodienas līdz 14.aprīlim tiks apturēta atkritumu šķirošanas laukumu darbība Getliņu ielā 5, Rumbulā, Stopiņu novadā, Dienvidu ielā 2, Tukumā, "Kadagas attīrīšanas ietaises", Kadagā, Ādažu novadā, kā arī Siguldas pilsētas SIA "Jumis" atkritumu šķirošanas laukumā "Zemdegas", Siguldas pagastā un SIA "Eko Kurzeme" atkritumu šķirošanas laukumos Ezermalas ielā 11, Liepājā un Dzirnavu ielā 30, Saldū.

Uzņēmums joprojām aicina iedzīvotājus, ievērojot personīgos piesardzības pasākumus, turpināt šķirot plastmasas, papīra un metāla iepakojumus (PET pudeles, šampūnu, dušas želeju un citas līdzīga veida pudeles, plastikāta maisus, tetrapakas, kartona kastītes, makulatūru), kā arī stikla taru. Šos materiālus var šķirot savos privātajos vai arī novadu teritorijās publiski pieejamajos dzeltenajos un zaļajos šķirošanas konteineros.