Sveicināti vortālā www.atkritumi.lv!
 

06.04.2021.

Talkas maisus varēs saņemt veikalos «Maxima»

Lielā talka šogad individuālajiem talkotājiem ir radījusi iespēju saņemt talkas atkritumu savākšanas maisus sev ērtā veidā kādā no teju 200 veikaliem «Maxima» visā Latvijā. Visi solo talkotāji no 19. līdz 24. aprīlim varēs saņemt savu īpašo talkas maisu veikalos «Maxima» (izņemot «Maxima Express» formāta veikalus), veicot simbolisku pirkumu vismaz 0,10 eiro apmērā. Jāņem vērā, ka maisu skaits ir ierobežots.

Lai veicinātu individuālo talkotāju iesaisti un atvieglotu to dalību Lielās talkas kustībā, saņemt maisu varēs, dodoties uz tuvāko veikalu «Maxima», kas neprasa savu dalību pirms tam saskaņot ar talkas koordinatoru. 

Savu SOLO talku pēc paša vēlēšanās iespējams piereģistrēt talkas mājas lapā SOLO talkas kartē: https://talkas.lv/liela-talka/solo-talkas/.

Vienīgais, kas jāizdara SOLO talkotājam – jāsaņem Lielās Talkas maiss kādā no tuvākiem “Maxima” veikaliem (veikalu saraksts https://www.maxima.lv/veikalu-kedes), jāsatīra apkārtne un, kas ir pats svarīgākais jānogādā maiss ar savāktajiem atkritumiem kādā no tuvākajām oficiāli reģistrētajā atkritumu savākšanas talkas vietām, kuras ar sarkanu atzīmētas šajā kartē (!): https://talkas.lv/liela-talka/pieteikt-talku/.