Sveicināti vortālā www.atkritumi.lv!
 

28.07.2021.

Čiekurkalnā augustā darbosies bezmaksas remontmateriālu un būvmateriālu maiņas punkts

Rīgā, Čiekurkalnā, līdz augusta beigām darbosies remontmateriālu un būvmateriālu maiņas punkts, kurā ikviens bez maksas var nodot vai izvēlēties no remonta pāri palikušās lietas – krāsas un krāsošanas piederumus, apdares materiālus, sausos maisījumus un ķīmiju, interjera detaļas un citus priekšmetus.

Remontmateriālu un būvmateriālu maiņas punkts atrodas Čiekurkalnā, Viskaļu ielā 36.

Šobrīd maiņas punktā bez maksas iespējams nodot un/vai paņemt lietotu santehniku, elektrotehniku, stiprinājumus un furnitūru, instrumentus, kokmateriālus, krāsas un piederumus, apdares materiālus, sausos maisījumus, ķīmiju un citus priekšmetus, kas citkārt kā atlikumi uzkrājas pēc remonta.

Lai pārliecinātos, ka nodošanai sagatavotie priekšmeti ir atbilstošā kvalitātē un vai maiņas punktā ir pieejami interesējošie materiāli – apmeklētāji aicināti iepriekš sazināties pa tālruni +37128326446.

Maiņas punkts atvērts apmeklētājiem divas dienas nedēļā: pirmdienās un otrdienās no pulksten 12 līdz pulksten 19 . Taču, iepriekš saskaņojot, maiņas punktu iespējams apmeklēt ārpus darba laika. Plašāku informāciju var lasīt https://www.remontmaina.lv/

Nesen atvērtais remontlietu un būvmateriālu maiņas punkts darbojas kā pilota aktivitāte projekta "Pāreja uz aprites ekonomiku pilsētbūvniecībā (URGE)" ietvaros, kura mērķis ir veicināt aprites ekonomikas principu ieviešanu būvniecības jomā Rīgas pilsētas pašvaldībā. Maiņas punkts šobrīd darbojas testa režīmā kā izmēģinājuma platforma, lai gūtu izpratni un apkopotu informāciju, kas palīdzētu ar laiku attīstīt šādu vietu tīklu Rīgā un visā Latvijā.