Sveicināti vortālā www.atkritumi.lv!
 

13.10.2021.

Jūrmalā savāktās rudens lapas izvedīs bez maksas

Lai atbalstītu iedzīvotājus īpašumu sakopšanā, no 18. oktobra līdz 15. novembrim Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība rīkos rudens lapu savākšanas akciju. Bioloģiski noārdāmos atkritumus – savāktās koku lapas un zāli – iedzīvotāji varēs nodot bez maksas.

 

Kur pieteikt lapu izvešanu?

 

Pieteikumus savākto lapu izvešanai šogad pieņems sadzīves atkritumu apsaimniekotājs Jūrmalas valstspilsētas administratīvajā teritorijā – SIA “Clean R”.

Savākto rudens lapu nodošanu sadzīves atkritumu apsaimniekotājam no 18. oktobra līdz 15. novembrim var pieteikt pašapkalpošanās portālā www.mans.cleanr.lv, rakstot uz e-pasta adresi kc@cleanr.lv vai zvanot pa tālruni 67111001 darba laikā.

Piesakot bioloģisko atkritumu izvešanu, jānorāda sava adrese, tālruņa numurs un līguma par nešķiroto sadzīves atkritumu apsaimniekošanu numurs, kā arī maisu skaits.

 

Vēršam uzmanību, ka maisos drīkst ievietot tikai savāktās koku lapas un zāli! Bioloģiski noārdāmie atkritumi iedzīvotājiem jāieliek vienreizlietojamos atkritumu maisos (ne lielākos par 100 litriem), tie rūpīgi jāaizsien.

Maisus nedrīkst pārpildīt, lai paceļot tie nesaplīstu. Maisu izvietošana ārpus sava īpašuma teritorijas, ielu malās, pirms pieteikuma apstiprināšanas nav atļauta!

Šogad tiks nodrošināta papildu iespēja – sākot no 18. oktobra, savākto lapu maisus iedzīvotāji varēs paši nogādāt un bez maksas nodot SIA “Clean R” apsaimniekotajā dalīti vākto atkritumu pieņemšanas laukumā Ventspils šosejā 61.

Atkritumu izvešanu kontrolēs Īpašumu pārvaldes Pilsētsaimniecības un labiekārtošanas nodaļa sadarbībā ar pašvaldības policiju, uzraugot neatļautu atkritumu izvietošanu ielu zaļajās zonās.

 

@ Jūrmalas Pilsētsaimniecības un labiekārtošanas nodaļa