Sveicināti vortālā www.atkritumi.lv!
 

18.10.2017.

Savāktās nolietotās riepas var pilnībā pārstrādāt Latvijā

Nesenie notikumi, kad vairākiem atkritumu, tostarp nolietoto riepu, apsaimniekotājiem tika atklāti darbības pārkāpumi un piemēroti milzu sodi par saistību nepildīšanu, norāda uz neprecizitātēm atkritumu apsaimniekošanas sistēmā un uzņēmēju nevēlēšanos nodot pārstrādei atkritumus legālā un likumīgā veidā.

 

17.10.2017.

Ventspilī notiks lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija

Šonedēļ un nākamnedēļ Ventspilī norisināsies lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija, informēja pašvaldības SIA "Ventspils labiekārtošanas kombināts" pārstāve Dace Kalsere.

 

11.10.2017.

Saeimas komisija virza tālākai izskatīšanai Atkritumu apsaimniekošanas likuma grozījumus

Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija šodien nolēma virzīt tālākai izskatīšanai Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) izstrādāto Atkritumu apsaimniekošanas likuma grozījumu projektu.

 

05.10.2017.

Jēkabpilī notiks informatīvs seminārs Jēkabpils pilsētas un novada izglītības iestāžu skolotājiem par atkritumu šķirošanas nepieciešamību un iespējām

Šā gada 11.oktobrī plkst. 10:30 Jēkabpils Valsts ģimnāzijā notiks informatīvs seminārs “Energoefektivitāte un pareiza atkritumu apsaimniekošana uzlabo vides kvalitāti”, kura mērķis ir izglītot pilsētas un novada izglītības iestāžu skolotājus un piedāvāt gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas un izglītojošos materiālus, kurus izmantot darbā ar skolēniem savā mācību iestādē.

 

 

25.09.2017.

Izsludina ikgadējo bateriju vākšanas konkursu "Tīrai Latvijai!"

"Zaļā josta" izsludinājusi ikgadējo bateriju vākšanas konkursu "Tīrai Latvijai!", ar mērķi veicināt ikdienas atkritumu šķirošanas kultūru un cīņu ar videi kaitīgiem atkritumiem, informēja "Zaļās jostas" mārketinga vadītāja Laima Kubliņa.