Sveicināti vortālā www.atkritumi.lv!
 

07.08.2017.

Atkritumu kalns kā banka

Getliņi EKO plāno nākamgad pārrakt un pāršķirot veco atkritumu kalnu un uz tā veidot jaunas šūnas atkritumu noglabāšanai.

 

02.08.2017.

Motivācijai jābūt visos sabiedrības līmeņos

Eiropas Savienībai (ES) pārejot uz jauno aprites ekonomikas modeli, kurā produktu un materiālu vērtību uztur iespējami ilgi, bet atkritumu radīšanu un primāro resursu izmantošanu samazina, būtiska nozīme ir industriālajai simbiozei.

 

13.07.2017.

Uz pikniku ar paša gatavotiem piederumiem

Vasara ir atvaļinājumu, tātad arī dažādu brīvdabas pasākumu, festivālu, sporta spēļu un vienkārši pikniku piemājas dārzos un mežos laiks. Visu šo brīvdabas pasākumu rezultātā arī krietni palielinās izlietoto atkritumu daudzums. Lai aicinātu cilvēkus domāt par savu atstāto ietekmi uz vidi dažādu pasākumu laikā, domājot arī par apkārtējās vides saudzēšanu, biedrība homo ecos: šovasar aktīvi piedāvā dažādas radošās darbnīcas, rādot, kā pašu spēkiem mājās izgatavot dažādus piknika piederumus.

 

12.07.2017.

Nelegālu atkritumu glabātavu rašanās Latvijā ir likumdošanas "robu" rezultāts

Nelegālu atkritumu glabātavu veidošanās Latvijas teritorijā, kā tas noticis Jūrmalā, kur Slokas apkaimē jūnijā izcēlās ugunsgrēks, visticamāk, ir likumdošanas "robu" rezultāts, pauda Latvijas Asociācijas bīstamo atkritumu apsaimniekošanai (LABAA) valdes loceklis Andrejs Laškovs.

 

10.07.2017.

Sāksies ekspedīcija "Mana jūra" no Nidas līdz Ainažiem

Šodien sāksies kampaņa "Mana jūra", kuras laikā ekspedīcija dosies ceļā no Nidas līdz Ainažiem, lai aktualizētu jūras piesārņojošo atkritumu problemātiku, informēja Vides izglītības fondā.