Sveicināti vortālā www.atkritumi.lv!
 

19.01.2018.

Plastmasas maisiņus pārstrādās granulās

Atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA Clean R jau tuvākajā nākotnē plāno sākt plastmasas maisiņu un cietās plastmasas iepakojuma pārstrādi.

 

17.01.2018.

Tīnūžu pagastā atklāts jauns šķiroto atkritumu pieņemšanas laukums

Ikšķiles novada Tīnūžu pagastā "Kaparāmuru karjers-Ezeri" atklāts atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma SIA "Clean R" izbūvētais šķiroto atkritumu pieņemšanas laukums, informēja uzņēmuma pārstāvis Kaspars Līcītis.

 

15.01.2018.

ES vēlas, lai līdz 2030.gadam viss plastmasas iepakojums būtu pārstrādājams

 Eiropas Savienība (ES) otrdien paziņoja par plāniem panākt, lai līdz 2030.gadam visu plastmasas iepakojumu būtu iespējams izmantot atkārtoti vai pārstrādāt, šādi cenšoties samazināt plastmasas atkritumus okeānos un izgāztuvēs.

 

05.01.2018.

Atkritumu apsaimniekotājiem piemēros stingrākas apsaimniekošanas prasības

Ar 1.janvāri spēkā stājas grozījumi Atkritumu apsaimniekošanas likumā, kas paredz stingrākas prasības uzņēmējiem atkritumu apsaimniekošanā.

 

11.12.2017.

Norisināsies vides izglītības nodarbības Alojas Ausekļa vidusskolā

2017. gada 12. decembrī “Zaļā josta” organizēs vides izglītības nodarbības Alojas Ausekļa vidusskolā, uzsverot atkritumu šķirošanas un pārstrādes nozīmi un iespējas. Lekciju cikla ietvaros paredzēts individuāli pieiet pirmsskolas un skolas vecuma auditorijai, uzskatāmā un viegli saprotamā veidā skaidrojot atkritumu apsaimniekošanas pamatprincipus. Nodarbībās aicināti piedalīties arī bērnu vecāki un pedagogi.