Sveicināti vortālā www.atkritumi.lv!

Brīdinājums: tā kā jūs izmantojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas pilna funkcionalitāte nav pieejama. Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu vai izmantojiet kādu alternatīvu, piemēram, Mozilla Firefox vai Google Chrome.

Sveicināti vortālā WWW.ATKRITUMI.LV!

Vortāls piedāvā iegūt informāciju par:

  • atkritumu dalītās vākšanas punktu adresēm Rīgā un citās Latvijas pilsētās un reģionos;
  • šķiroto atkritumu savākšanas laukumu adresēm  Latvijas pilsētās un reģionos;
  • dažādu atkritumu ietekmi uz vidi un cilvēka veselību;
  • atkritumu apsaimniekošanas regulējošajiem normatīviem dokumentiem. Pašvaldības, atkritumu apsaimniekotāju un iedzīvotāju pienākumiem, tiesībām un atbildību.

Atkritumi.lv vērš Jūsu uzmanību uz to, ka Rīgā pašlaik tiek ieviesta jaunā atkritumu apsaimniekošanas kārtība un jauno atkritumu apsaimniekošanas laukumu izveide notiks nākamo 2 gadu laikā, tādēļ kartē atrodamā informācija par Rīgā atrodamo šķirošanas infrastruktūru šajā pārejas periodā var būt neprecīza un tai ir tikai informatīvs raksturs.

Aicinām dalīto atkritumu škirošanas vietas precizēt pie Jūsu atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma.

Aicinām izmantot atkritumu biržu, kurā ikviens, kā privātpersona, tā arī uzņēmums var ievietot sludinājumu par sev nederīgiem priekšmetiem un materiāliem, piedāvājot tos citiem, kuriem tas var noderēt.

Uzdodiet jautājumus šeit par sev interesējošajiem jautājumiem atkritumu apsaimniekošanas jomā un saņemiet atbildi!

Būsim pateicīgi uzzināt Jūsu vērtējumu un ieteikumus gan par vortālu atkritumi.lv, gan par atkritumu apsaimniekošanas sistēmas un sabiedrības izglītošanas pilnveidošanas jautājumiem, rakstot uz info@atkritumi.lv.

Paldies par Jūsu labo gribu!

Vortāls izveidots pateicoties SIA “Zaļā josta” atbalstam

* Informācijai, kas atrodama šajā interneta lapā, ir informatīvs raksturs.