Sveicināti vortālā www.atkritumi.lv!
 

22.08.2008.

SIA L&T iegādājas 12 jaunas atkritumu izvešanas automašīnas

Domājot par vidi, rīdzinieku komfortu un izmaksu optimizāciju, SIA L&T iegādājas 12 jaunas atkritumu izvešanas automašīnas.

12 jaunie Scania un Mercedes atkritumu izvedēji turpmāk tiks izmantoti atkritumu šķirošanas procesa attīstībai un Rīgas ielu maršrutos nomainīs vecās automašīnas. Jaunās mašīnas ir vienlīdz labi piemērotas gan sadzīves atkritumu, gan arī šķiroto jeb otrreiz izmantojamo atkritumu izvešanai.

Reinis Ceplis, L&T direktors: "Iegādājoties jaunās atkritumu savākšanas automašīnas, domājām gan par izmaksu optimizāciju, gan par to, lai tās būtu patīkamākas un mazāk traucētu rīdziniekiem. Lielākoties sadzīves atkritumi tiek izvesti agri no rīta, tādēļ svarīgi, lai izvedēji radītu pēc iespējas mazāku troksni. Pateicoties jaunajām automašīnām, atkritumu izvešana būs gan klusāka, gan arī videi draudzīgāka, jo to motora izplūdes gāzu rādītāji atbilst "Euro 4" standartam. Būtiski, ka ievērojami tiek uzlaboti strādnieku darba apstākļi."

Lassila&Tikanoja plc ir 1905.gadā dibināta publiska Somijas akciju sabiedrība, kas specializējas vides pārvaldībā, kā arī īpašumu un ražošanas telpu apsaimniekošanā. L&T darbojas galvenokārt Somijā, kā arī citās Baltijas jūras reģiona valstīs un Krievijā.

Latvijas tirgū Lassila&Tikanoja plc ienākusi 2003.gada rudenī, iegādājoties valsts lielāko atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu Hoetika-ATU. Vēlāk, ņemot vērā mātes uzņēmuma lielo pieredzi Somijā, attīstītas arī citas jomas: bīstamo atkritumu apsaimniekošana, nekustamo īpašumu un ražošanas telpu apsaimniekošana.

Papildu informācija:
e-pasts: evita.dadzite@l-t.lv
evita.dadzite@l-t.lv tālr.: +371 67279407, mob.tālr. +371 29 191090