Sveicināti vortālā www.atkritumi.lv!
 

17.01.2018.

Tīnūžu pagastā atklāts jauns šķiroto atkritumu pieņemšanas laukums

 Ikšķiles novada Tīnūžu pagastā "Kaparāmuru karjers-Ezeri" atklāts atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma SIA "Clean R" izbūvētais šķiroto atkritumu pieņemšanas laukums, informēja uzņēmuma pārstāvis Kaspars Līcītis.
Laukuma platība ir 1160 kvadrātmetri, un tā izveide ir nodrošināta ar Eiropas Savienības Kohēzijas fonda (KF) līdzfinansējumu. Projekta kopējās izmaksas ir 110 884 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa, no kuriem KF finansējums veido 40 125 eiro.
Jaunais laukums Ikšķiles iedzīvotājiem piedāvās iespēju katram ērtā laikā sašķirotā veidā nogādāt laukumā plastmasas un stikla atkritumus, koksni un izlietoto koka iepakojumu, papīru un kartonu, metāla iepakojumu, kā arī sadzīvē radušos bīstamos un videi kaitīgo preču atkritumus.
Laukuma būvprojekta autors un autoruzraugs ir SIA "GEO consultants", projektētājs – Zigurds Gutāns, būvniecību nodrošināja SIA "Āboltiņa būvuzņēmums "AG"", savukārt būvuzrauga pienākumus pildīja SIA "Alteh building" būvuzraugs Edvīns Klūga.
"Clean R" un Ikšķiles novada pašvaldība 2016.gada 1.decembrī ir noslēgusi sadarbības līgumu uz turpmākajiem septiņiem gadiem. Tā laikā paredzami vēl citi uz vides saglabāšanu un "zaļo domāšanu" vērsti projekti.