Sveicināti vortālā www.atkritumi.lv!
 

01.06.2018.

Dodoties uz "Getliņu" poligonu, iedzīvotājiem turpmāk būs jānorāda atkritumu veids un novads, no kura tie nāk

Rīga, 1.jūn., LETA. SIA "Getliņi EKO", kas apsaimnieko Rīgas un Rīgas reģiona sadzīves atkritumu poligonu, no šodienas veikuši būtiskas izmaiņas atkritumu pieņemšanas un uzskaites kārtībā, un turpmāk veiks atkritumu veida un izcelsmes vietas uzskaiti, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

Turpmāk klientiem savlaicīgi pirms došanās uz poligonu un iebraukšanas poligona teritorijā būs jāsagatavo caurlaide, kurā jānorāda atkritumu veids un izcelsmes vieta (novads).

Izmaiņas poligona atkritumu apsaimniekošanas procedūrā tiek veiktas, lai precīzi monitorētu, uzskaitītu un analizētu ievesto atkritumus veidus, novadu aktivitāti un atkritumu specifiku, kā arī, lai spētu precīzi izsekot ievesto atkritumu drošībai un atbilstībai.

Izmaiņas attiecas uz visiem klientiem - gan tiem, kuriem ir līgumsaistības, gan nereģistrētiem klientiem.

"Firmas.lv" pieejamie dati liecina, ka SIA "Getliņi Eko" pamatkapitāls ir 5,99 miljoni eiro. 97,92% uzņēmuma pieder Rīgas pašvaldībai un 2,08% Stopiņu novada domei.

2016.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 14,19 miljoni eiro un peļņa - 594 301 eiro. 2015.gadā uzņēmuma peļņa salīdzinoši bija 27 912 eiro, bet apgrozījums - 13,08 milj.EUR.

@Katrīna Karzubova, LETA