Sveicināti vortālā www.atkritumi.lv!
 

16.07.2019.

Uzmanību: Rīgā jāpārslēdz līgumi par atkritumu apsaimniekošanu

Rīgas domes Mājokļu un vides departaments informē, ka no 15. jūlija tiek uzsākta līgumu pārslēgšana ar jauno atkritumu apsaimniekotāju AS Tīrīga.

Uzņēmums nodrošinās vienotu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu un vienādus nosacījumus visiem iedzīvotājiem.

Līgumi par atkritumu apsaimniekošanu jāpārslēdz visiem Rīgas iedzīvotajiem - gan fiziskām, gan juridiskām personām. Privātmāju iedzīvotāji paši pārslēdz sadzīves atkritumu apsaimniekošanas līgumus ar jauno pakalpojumu sniedzēju. Daudzdzīvokļu māju iedzīvotāju līgumus pārslēdz namu apsaimniekotājs. Savukārt juridisko personu līgumu pārslēgšanu nodrošina īpašuma apsaimniekotājs vai pats īpašnieks.

Līgumu pārslēgšana ar jauno atkritumu apsaimniekotāju Tīrīga ir iespējama gan digitāli, izmantojot e-pakalpojumus, gan klātienē klientu apkalpošanas centros. Līgumus var pārslēgt interneta vietne www.tiriga.lv, izmantojot e-pakalpojumu vidi un fiziskas personas bankas autorizācijas datus. To var izdarīt arī klātiene klientu apkalpošanas centros Uzvaras bulvārī 10 (Pepsi Bowling Sporta un atpūtas centrā) vai Brīvības ielā 49/53. Līgumu pārslēgšanu var pieteikt pa tālruni 1848 vai arī elektroniski e-pastā: klienti@tiriga.lv. Līguma pārslēgšanu var veikt arī ar pasta starpniecību, nosūtot līguma pieteikuma formu, kuru var izdrukāt no mājaslapas: www.tiriga.lv.

Visi līdz šim noslēgtie atkritumu apsaimniekošanas līgumi ir spēkā līdz šī gada 15. septembrim, pēc tam tie vairs nebūs derīgi. Ja līdz šim laikam netiek pārslēgts līgums, var tikt piemērots administratīvais sods par neiesaistīšanos sadzīves atkritumu apsaimniekošanas sistēmā -fiziskajām personām no 70 līdz 700 eiro, bet juridiskajām personām — no 430 līdz 1400 eiro.