Sveicināti vortālā www.atkritumi.lv!
 

13.09.2021.

“BN Kurši” tirdzniecības vietās Rīgā un Pierīgā iedzīvotājiem tiks nodrošināta bezmaksas iespēja nodot nolietotas elektroiekārtas pārstrādei

Lai palīdzētu iedzīvotājiem ērti un videi draudzīgi atbrīvoties no nolietotām elektroierīcēm, veicinot iedzīvotāju iesaisti nolietotu elektroiekārtu nodošanā utilizācijai, “Zaļā josta” sadarbībā ar veikalu tīklu “BN Kurši” un AS “BAO” šo sestdien, 18.09.2021. aicina apmeklēt īpašu akciju - Elektrosestdienu. Tās laikā pie trim tirdzniecības centriem “BN Kurši” tiks organizēta nolietoto elektroiekārtu pieņemšana utilizācijai, garantējot nodoto elektroiekārtu drošu un konfidenciālu pārstrādi, savukārt akcijas dalībniekiem – pārsteiguma balvas.

Elektrosestdiena Rīgas un Pierīgas iedzīvotājiem tiks rīkota 18.09.2021. no plkst. 9:00 līdz 19:00 pie trim tirdzniecības centra  “BN Kurši” veikaliem:

  • Rīgā, Brīvības gatvē 301;

  • Tirdzniecības centrā “A7”, Ķekavas pagastā, Mežmalas ielā 2;

  • Salaspilī, Zviedru ielā 6.

Pateicoties iedzīvotājiem par iesaisti šajā videi draudzīgajā akcijā, ikviens Elektrosestdienas dalībnieks par katru nodoto elektroiekārtu saņems pārsteiguma dāvanu no “BN Kurši”, “Kärcher” vai “Makita”.

Elektrosestdienas ietvaros iespējams bez maksas utilizēt visa veida nolietotās elektroiekārtas. Elektroiekārtas jānodod neizjauktā veidā, tādējādi garantējot elektroiekārtu sastāvā esošo kaitīgo vielu nenonākšanu apkārtējā vidē. Akcijas rīkotāji parūpēsies par nodoto elektroiekārtu pārstrādi otrreizējās izejvielās, garantējot elektroiekārtās esošo datu konfidenciālu iznīcināšanu.

Plašāka informācija par Elektrosestdienu 18.09.2021. pie tirdzniecības centriem “BN Kurši”: www.zalajosta.lv vai www.kursi.lv.