Sveicināti vortālā www.atkritumi.lv!
 

04.10.2023.

Atklāts Latvijā pirmais būvgružu un būvmateriālu apmaiņas punkts "CleanR Verso" šķirošanas laukumā "Nomales"

Trešdien, 4.oktobrī, plkst.10.00 atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumi "CleanR" un "CleanR Verso" šķirošanas laukumā "Nomales", Brīvnieku ielā 11, Stopiņu pagastā, atklās Latvijā pirmo būvgružu, būvmateriālu un remonta lietu apmaiņas punktu, informēja uzņēmuma "CleanR" valdes priekšsēdētājs Valerijs Stankevičs.

Apmaiņas punktā iedzīvotāji varēs bez maksas nodot, paņemt vai apmainīt atkārtotai lietošanai derīgus būvmateriālus un remonta lietas, kā arī interjera priekšmetus un strādājošu elektrotehniku. Tāpat tajā būs iespējams noteiktas kvalitātes būvgružus iemainīt pret grunti vai šķembām.

Atklāšanas pasākumā piedalīsies "CleanR" valdes priekšsēdētājs Valerijs Stankevičs, VARAM Vides aizsardzības departamenta direktore un "LIFE Waste to Resourses IP" projekta vadošā partnera Latvijā Rudīte Vesere, "Rīgas Enerģētikas aģentūras" direktors Jānis Ikaunieks, "Zero Waste Latvija" pārstāve Evija Ozola-Ozoliņa un citi viesi.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus lūdzam savu dalību pasākumā pieteikt, zvanot "CleanR" sabiedrisko attiecību konsultantei Gundai Ojai uz tālruņa numuru 25602640 vai rakstot gunda.oja@publicid.lv.

Pasākums notiks ārā, šķirošanas laukuma teritorijā, tādēļ iesakām ģērbties silti, vilkt ērtus apavus un nepieciešamības gadījumā ņemt līdzi lietussargu.

Par projektu

LIFE integrētais projekts "Atkritumi kā resursi Latvijā - Reģionālās ilgtspējas un aprites veicināšana, ieviešot atkritumu kā resursu izmantošanas koncepciju" (LIFE Waste To Resources IP, LIFE20 IPE/LV/000014) tiek īstenots ar Eiropas Savienības LIFE programmas un Valsts reģionālās attīstības aģentūras finansiālu atbalstu.