Sveicināti vortālā www.atkritumi.lv!
 

13.11.2015.

"Eko Reverss" izveidojis šķiroto atkritumu laukumu Rīgas un Pierīgas iedzīvotājiem

No šodienas darbu sāk atkritumu apsaimniekotāja SIA "Eko Reverss" izveidotais šķiroto atkritumu pieņemšanas laukums Rīgas un Pierīgas iedzīvotājiem, informē uzņēmumā.

 

09.11.2015.

Pārdaugavā – papildu lapu savākšanas vieta

Rīgas domes darbinieks Uģis Vidauskis informē, ka kritušās lapas varēs aizvest un atstāt vēl vienā lapu savākšanas punktā Pārdaugavā.

 

06.11.2015.

Iedzīvotāji ignorē aizliegumu mest izdegušās ekonomiskās spuldzes sadzīves atkritumos

 Vairākums jeb 64% Latvijas iedzīvotāju ir informēti par to, ka izdegušās ekonomiskās spuldzes nedrīkst mest sadzīves atkritumos, tomēr 30% ignorē šo rekomendāciju, kas atrodama arī uz spuldžu iepakojuma, liecina izlietoto spuldžu apsaimniekotāja "Ekogaisma" veiktās aptaujas rezultāti.

 

05.11.2015.

No šokolādes ražo elektrību

Pārtikas un saldumu ražošanas kompānijas "Nestle" filiālē Favdonā Britānijā uzstādīta iekārta elektroenerģijas ražošanai no nepārdotās šokolādes un konditorejas izejvielu atlikumiem.

 

02.11.2015.

Spāņi taisa ķieģeļus no makulatūras

No pārstrādāta kartona amata meistari rada velosipēdus, galdus, lampas. Daudzi uzņēmumi cenšas samazināt papīra lietošanu, izstrādājot arvien jaunas tehnoloģijas daudzkārtējai papīra izmantošanai. Savukārt spāņu zinātnieki makulatūru izmantojuši ķieģeļu izgatavošanai.